• phoca_thumb_m_akademie_02.jpg
  • phoca_thumb_m_akademie_27.jpg
  • phoca_thumb_m_akademie_29.jpg
  • phoca_thumb_m_tablo_202406.jpg

Ve čtvrtek 13. června od 15.00 hodin nás čeká ZÁVĚREČNÉ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY  – zveme rodiče předškoláků do Společenského centra. Pouze pro děti odcházející do školy.

18.6. – Autorské čtení pohádek spojené s písničkami od Lenky Jakešové – pro II., III. a IV. třídu. Prosíme rodiče o 40 Kč.

25.6. – Pro rodiče a děti odcházející do Základní školy pořádáme zahradní párty s pečením buřtíků (občerstvení zajistíme – zbyly korunky určené na dětský den). Od 17.00 hodin na školní zahradě.

27.6. – Ekopropgram Geopark Ralsko – O květinách – pro III. a IV. třídu. Prosíme rodiče o 60 Kč.

UPOZORNĚNÍ na prázdninový provoz

Naše MŠ bude celá uzavřená v měsíci SRPEN 2024. Na tento měsíc můžete v nejnutnějším případě požádat o prázdninovou školku v MŠ Liberecká. Žádosti si můžete vyzvednout v kanceláři zástupkyně ředitelky. Odevzdat je musíte nejdéle do 15. 6. 2024.

Také vás prosíme, nahlaste prázdninovou docházku učitelkám ve třídě na měsíc červenec 2024 (kdo ji bude velmi nutně potřebovat). V MŠ bude probíhat omezený provoz, učitelky si musí vyčerpat řádnou dovolenou.

ŠKOLNÉ a STRAVNÉ

Po dobu prázdnin – pokud vaše dítě nebude chodit do MŠ – školné a stravné se neplatí.

Při docházce vašeho dítěte po dobu prázdnin do MŠ si ponechte trvalý příkaz jak na stravné tak na školné.