• Vítání podzimu 4. třída

Dnes jsme se s předškoláky vydali přivítat podzim a najít v lese skřítka podzimníčka. Cestou jsme splnili 15 úkolů, které děti zvládly, a v lese objevili skřítka Podzimníčka, který pro nás měl připravenou sladkou odměnu.

• Dravci

Předškoláci ze 4. třídy se dnes zúčastnili ukázky dravců na místním školním hřišti základní školy. Ostatní děti viděly dravce z naší zahrady.

• Vítání podzimu

V pátek 23. 9 2022 přivítáme s dětmi první podzimní den. II, III. a IV. třída se vydá na dopolední ekovycházku do okolní přírody - prosíme hlavně o vhodnou obuv na delší vycházku. I. třída si přivítá podzim na zahradě MŠ již ve čtvrtek 22.9.

• Informace pro rodiče dětí ze IV. třídy

Ve středu 21. 9. 2022 se půjdou nejstarší děti podívat - společně s dětmi ze ZŠ - na hřiště ZŠ na dravé ptáky. Prosíme o 100 Kč na vstup.
    Ve čtvrtek 15. 9. 2022 začíná pro děti ze IV. třídy cvičení v tělocvičně ZŠ. Fotogalerie ze cvičení

• Pozdrav ze IV. třídy

IV. Třída zdraví všechny rodiče. Týden utekl jak voda a my se všichni že třídy už kamarádíme a nejen to, poznáváme nové děti z ostatních tříd na zahradě.

• První den ve IV. třídě

Tak vás opět po letních prázdninách zdravíme, tentokrát ze IV. třídy. Ráno se neobešlo u některých dětí bez slziček, ale věříme, že si brzy na sebe v nové třídě zvykneme a budeme přicházet s úsměvem. Vždyť jsme všichni kamarádi a máme se tu moc rádi....jen se na nás podívejte 😉 Ze čtvrté třídy se loučí p. uč. Petra a Verča

Mateřská škola Studánka – U Školy Jablonné v Podještědí, U Školy 194, 471 25 Jablonné v Podještědí; IČ: 71013083, tel.: 487 762 103, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zásady ochrany osobních údajů, Prohlášení o přístupnosti Copyright obsahu MŠ Studánka U Školy 2013-2020, webmaster: V. Horák TOPlist