• Zeleninový týden 1. třída

Zeleninovy týden u prvňáčků ochutnavali jsme syrovou i pečenou zeleninu, mrkvový salátek a na závěr jsme si vyrobili "sladké mrkvičky" naplněné dobrutkou. Děkujeme rodičům za zeleninu:)

• Divadlo Matýsek

Děkujeme moc za krásné představení a děkujeme vám, Vaňkovi, i za pomoc jako rodičům z naší školky.

• Ovocný týden 1. třída

Jablíčkový den u prvňáčků:) Společně jsme si upekli jablíčkové šátečky, ochutnali ovoce namočené v čokoládě a obtiskávali jablíčka a hrušky 🍐🍎 děkujeme rodičům za ovoce.

• Vítání podzimu ve I.třídě

Prvňačci vítají podzim se skřítkem Podzimníčkem:) vytvářeli jsme si podzimní čelenky, naše ručičky se proměnily ve velká razítka a společně jsme uspali naší zahrádku:)

• Program na ZÁŘÍ 2021

15.9. + 22.9. + 29.9. – Nejstarší předškoláci cvičení v tělocvičně

22.9. – Vítáme podzim – I. třída   - uspávání zahrádky

II. třída  - ekovycházka do okolí MŠ

23.9. – Vítáme podzim – děti ze III. a IV. třídy ekovycházka do okolí MŠ.

27.9. - Provoz MŠ omezen na dvě třídy (ředitelské volno v ZŠ)

28.9. - Státní svátek - MŠ uzavřena

Děti ze III. a IV. třídy mohou rodiče přihlásit na lyžařský kurz, který pořádáme ve spolupráci se sportovní agenturou Sportkids Liberec. Veškeré informace jste dostali na vaše e-mailové adresy.

Prosím, nahlaste předběžnou účast dětí učitelkám ve třídách do konce září.

• První týden v 1. třídě

Celý týden jsme si u prvňáčků hráli, smáli se, cvičili a vytvářeli obrázky. Je nám tady moc dobře a kamarádů již máme hodně. Fotogalerie

• První den v 1. třídě

Slzičky zapomenuty, na zahrádce se prvňáčkům moc líbí. Fotogalerie