• 0_P1110266.JPG
  • 4tr_16.JPG
  • Akce

Poděkování

ruze2Milí rodiče, děkujeme všem za krásné květiny, dárečky i dobrůtky, které jsme od vás dostaly. Přejeme všem krásné prázdniny plné sluníčka a odpočinku. V září se na vás i na dětičky budeme opět těšit :-).
Kolektiv MŠ

Rozloučení se školním rokem

Děkujeme všem rodičům, kteří statečně vydrželi nápor tepla a sluníčka a v tomto počasí ještě dokázali opékat buřty. Všem ostatním děkujeme za spolupráci. V novém školním roce se na vás opět budeme těšit. Krásné prázdniny !!! Kolektiv MŠ

Den dětí

Dnešní nádherný den jsme s dětmi prožili na naší pohádkové zahradě, kde jsme plnili různé úkoly na pohádkových stanovištích. Všichni pak hledali sladký poklad, zatančili jsme si a zahráli různé hry. Po obědě děti shlédly pohádku O ježibabě. Nejvíce si však užily skákacího hradu. Děkujeme všem maminkám za dobrůtky, které pro děti připravily.