• Tradice svatého Martina

• Ovocný týden

• Zeleninový týden

• Vítání podzimu 2. třída

🍁🍂Druháčci dnes vítali podzim! 🍁🍂Celý týden jsme si povídali o podzimu, kouleli jablíčka z modelíny, na vycházce jsme sbírali kaštany, žaludy a šípky. Pozorovali jsme, jak se nám příroda mění. Dnes jsme si vyrobili podzimní čelenky s veselými lístečky 🍂 zahrádku jsme uspali - uklidili šišky, klacíky a uhrabali listí🙂🍁🍂 PODZIME, VÍTEJ!

• Vítání podzimu

V pátek 23. 9 2022 přivítáme s dětmi první podzimní den. II, III. a IV. třída se vydá na dopolední ekovycházku do okolní přírody - prosíme hlavně o vhodnou obuv na delší vycházku. I. třída si přivítá podzim na zahradě MŠ již ve čtvrtek 22.9.

• První den ve II. třídě

Hlásíme se od druháčků! 🙂 Věříme, že těch pár slziček ráno brzy vystřídají úsměvy dětí! 🙏🏼Rádi jsme mezi sebou přivítali nové kamarady👱🏼‍♀️👱🏼‍♂️ Těšíme se na nový školní rok:) Paní učitelky Kája a Eva

Mateřská škola Studánka – U Školy Jablonné v Podještědí, U Školy 194, 471 25 Jablonné v Podještědí; IČ: 71013083, tel.: 487 762 103, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zásady ochrany osobních údajů, Prohlášení o přístupnosti Copyright obsahu MŠ Studánka U Školy 2013-2020, webmaster: V. Horák TOPlist