• Zeleninový týden 2. třída

Tak doufáme, že po takových dobrůtkách budeme ve II. třídě už jen zdravi a žádná rýma a kašel nás nebudou zlobit.

• Divadlo Matýsek

Děkujeme moc za krásné představení a děkujeme vám, Vaňkovi, i za pomoc jako rodičům z naší školky.

• Ovocný týden 2. třída

Druháčkové si užívají ovocný týden parádně. S jablíčkem jsme si zacvičili, umíchali jsme si výborné ovocné koktejly, natiskli si ovoce na čtvrtku a u interaktivní tabule jsme plnili zadané úkoly. Jablíčkové šátečky nám také chutnaly.🍎🍏🍐🍌

• Vítání podzimu ve II.třídě

První podzimní týden byl u druháčků ve znamení tvoření, her a dlouhé procházky. Nejdřive jsme si na stolečky vytvořili podzimni květináčky, vyprávěli jsme si,co vše můžeme na podzim vidět a na vycházce jsme prozkoumali pavučinky, mraveniště a přinesli jsme si do školky krásnou podzimní kytici.

• Druhý týden v 2. třídě

Další týden u druháčků je za námi. Moc rádi cvičíme, hrajeme si, zpíváme písničky a malujeme. I ty slzičky u nových dětí jsou už pryč. Fotogalerie

• Program na ZÁŘÍ 2021

15.9. + 22.9. + 29.9. – Nejstarší předškoláci cvičení v tělocvičně

22.9. – Vítáme podzim – I. třída   - uspávání zahrádky

II. třída  - ekovycházka do okolí MŠ

23.9. – Vítáme podzim – děti ze III. a IV. třídy ekovycházka do okolí MŠ.

27.9. - Provoz MŠ omezen na dvě třídy (ředitelské volno v ZŠ)

28.9. - Státní svátek - MŠ uzavřena

Děti ze III. a IV. třídy mohou rodiče přihlásit na lyžařský kurz, který pořádáme ve spolupráci se sportovní agenturou Sportkids Liberec. Veškeré informace jste dostali na vaše e-mailové adresy.

Prosím, nahlaste předběžnou účast dětí učitelkám ve třídách do konce září.

• První den v 2. třídě

Hlášení z 2.třídy. Nová třída se nám moc líbí, zkoumáme, hrajeme si a dovádíme. Máme 5 nových kamarádů, kteří se už dnes krásně zapojili. Těšíme se na další dny. Fotogalerie