OTEVŘENÍ MŠ

Vážení rodiče!

Velice si vážíme Vašeho zodpovědného přístupu k situaci, spojené se šířením COVID – 19 a toho, že velká většina z Vás, s námi spolupracuje při udržování zdravého prostředí MŠ.

S radostí, ale i s velkými obavami vám můžeme oznámit, že naše školka bude

od pondělí  9.11.2020 opět otevřena.

Bohužel obnovujeme provoz bez dvou učitelek, jedné asistentky a dvou ostatních zaměstnanců. Proto musíme otevřít pouze tři třídy. Dojde ke spojení některých tříd – podle počtu dětí. To se rozhodne v pondělí.
Děti, které nastoupí do MŠ, musí být  zdravé a nesmí vykazovat žádné známky respiračních onemocnění.

Hygiena kontroluje nahlášení do MŠ pozitivitu nejen u dítěte, ale i u rodičů !!! Proto nám každé onemocnění Covidem hlašte!

Prosíme rodiče, kteří nutně nepotřebují školku, aby si své děti ještě nechali týden nebo čtrnáct dní doma.

Dobře víme, že se do kolektivu všichni už moc těší. I my se jich nemůžeme dočkat. Ale zdraví nás všech je v tuto dobu přednější.

Děkujeme.  Kolektiv MŠ