Oznámení rodičům

Vážení rodiče!

Zatím jsme zůstali bez omezení! A doufáme, že nás velká omezení nečekají. To, ale také záleží na Vás a vašem přístupu - nezapomeňte, že do MŠ mohou děti pouze zcela zdravé, bez známek respiračních a jiných onemocnění. Pokud se vaše rodina nachází v karanténě či je dítě pozitivní (s příznaky i bez nich) - je vaše povinnost dítě omluvit a informovat nás o tom! Nechceme Vás zahlcovat pravidly, ale zároveň nechceme, aby nás "kvůli nákaze" zavřeli. Proto prosím buďte ohleduplní - používejte dezinfekci, udržujte rozestupy, do MŠ vstupujte jen v roušce, nestupujte do heren a ve školce se zdržujte jen po dobu nezbytně nutnou. Pokud z vlastní iniciativy chcete nechat dítě doma - zavolejte, bude omluveno. Některé akce již musíme omezit nebo zrušit. Pevně doufáme, že tím ochráníme i náš kolektiv.

Pevné zdraví a nervy - hlavně rodičům, kteří přecházejí do role učitelů - přeje kolektiv naší mateřské školy.