• Různé

Odběry testů na Covid-19

Vážení rodiče dětí ze IV. třídy,
odběry testů dětí na Covid proběhnou v pátek 23.10.2020 ve 13.30 hodin před naší mateřskou školou. K odběru se dostaví nahlášené děti ze IV. třídy.

HS Česká Lípa

Vážení rodiče,
Hygienická stanice Česká Lípa vyhlásila do pátku 23.10.2020 karanténu pro děti ze IV. třídy. Ve čtvrtek nebo v pátek bude probíhat jejich testování (termín a čas bude upřesněn). Pro ostatní třídy zůstává režim v plném provozu. Záleží pouze na vás, jestli děti do MŠ pošlete.

Důležité oznámení rodičům

Vážení rodiče,

oznamuji vám, že ve IV. třídě u pedagogického pracovníka kvůli úzkému kontaktu s pozitivní osobou, byl zjištěn pozitivní výskyt nemoci Covid-19. Stále čekáme na rozhodnutí hygienické stanice Liberec.

Pokud máte možnost si nechat své dítě doma, udělejte to. O rozhodnutí HS a dalším postupu vás budeme včas informovat.

Iva Psigodová, zástupkyně ředitelky

Pokud budete mít dotazy, volejte na č. 736 629 543

Fotografování se v pondělí ruší!!!

Oznámení rodičům

Vážení rodiče!

Zatím jsme zůstali bez omezení! A doufáme, že nás velká omezení nečekají. To, ale také záleží na Vás a vašem přístupu - nezapomeňte, že do MŠ mohou děti pouze zcela zdravé, bez známek respiračních a jiných onemocnění. Pokud se vaše rodina nachází v karanténě či je dítě pozitivní (s příznaky i bez nich) - je vaše povinnost dítě omluvit a informovat nás o tom! Nechceme Vás zahlcovat pravidly, ale zároveň nechceme, aby nás "kvůli nákaze" zavřeli. Proto prosím buďte ohleduplní - používejte dezinfekci, udržujte rozestupy, do MŠ vstupujte jen v roušce, nestupujte do heren a ve školce se zdržujte jen po dobu nezbytně nutnou. Pokud z vlastní iniciativy chcete nechat dítě doma - zavolejte, bude omluveno. Některé akce již musíme omezit nebo zrušit. Pevně doufáme, že tím ochráníme i náš kolektiv.

Pevné zdraví a nervy - hlavně rodičům, kteří přecházejí do role učitelů - přeje kolektiv naší mateřské školy.

Změna ceny stravného

RODIČE POZOR!!!

Od 1. března 2020 dojde ke zvýšení ceny stravného o 3 Kč na den.

Prosíme vás tedy změňte  si trvalou platbu na 700 Kč/měsíc

a u dětí s odkladem školní docházky na 720 Kč/měsíc.

Děkujeme.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Protože se u předškoláků  rozšířily ve velkém NEŠTOVICE, informovali jsme lékaře i plavecký bazén. Dostali jsme upozornění, že děti v tomto případě do bazénu nemůžou.

Proto se pro letošní rok plavecký kurz ruší.

Úvodní

Dobrý den, vítáme vás na stránkách naší Mateřské školky, která je pokračovatelkou 1. MŠ Preciosa. Dnem 1.1.2013 došlo k převodu pod MŠ Studánka, která je zřízena městem Jablonné v Podještědí.